jump to navigation

lietuviškasis mtv lapkričio 26, 2006

Posted by negative in mano.
trackback

mtv_logo.png

nemačiau programų, negirdėjau balsų, bet pažiūrėjus www.mtv.lt net nesinori to daryti. puslapis pasirodė toks šiukšlynas, kad žinokit net susiradau visų šalių kur rodomas mtv sąrašą ir beveik nuoširdžiai peržiūrėjau visus.

sakykit ką norit lietuviško mtv internetiniame veide persistengta su “išskirtinumu“, “naujumu“, “neįprastumu“. paimkim dalyką iš karto krintantį į akis kaip nesąmonė – ką reiškia video background’e? ;) mažų mažiausiai neskoninga. nes vistiek nematai kas ten vyksta, nes ant video “uždėtas“ puslapis. tarkim, aš, kaip eilinis vartotojas turintis ne patį geriausią interneto pralaidumą iš karto jį išjungiu. kodėl? todėl, kad “stabdo“ + atmuša dėmesį nuo dominančių dalykų (muzikos naujienų skaitymo). koks pasirinkimas? 1. “backgroud’as kaukolytės“, 2. “žaliai raudonai taškuotas “ms windows 98″ stiliaus background’as“ 3. “žalio lapelio repeat’as fone“ ;) sakykit ką norit, bet tai yra LIEVA (kalbant nenormine lietuvių kalba). kanados mtv puslapio backgroundas net geresnis. nors ir labai nemėgstu “medinių“, “akmeninių“ puslapių, kurie dvelkia kaimu, bet stilizuotas (įdėta bent jau tai su kuo asocijuojasi mtv – laidai, mikrafonai) nėra jau taip labai blogai..

žvalgomės po lietuviškąjį mtv puslapį toliau: o, veidukas dešiniame šone – nagi pažiūrim kas čia.. užvędus žymeklį ant veiduko, tiesiogine to žodžio prasme, išvemiama “dabar rodoma mtv kanalu…“. tai ką čia turėtų reikšti? ;) kažkoks nesusipratimas.
sekantis dalykas – užvedamas žymeklis ant kokios nors nuorodos ir ji išbraukiama.. su tokiu pažymėjimu tai, žinot, ačiū. tokie triukai buvo daromi prieš 7 metus mokykloje.

apie spalvų deramumą (ypač antraščių) tai aš net nepradėsiu kalbėti..

va taip va ir gyvenam išskiritinai neskoningo “saito“ valdomi lietuvos jaunuoliai ;) įdomu puslapio lankomumo statistika amžiaus grupėmis suskirstytą būtų pamatyti.. ;) subjektyvi nuomone: 12 – 16 metų vidurkis. apie pilnametystės sulaukusius žmones besilankančius http://www.mtv.lt kasdien – net nepagalvoju. turbūt tokių vienetai.. jeigu jų yra.
sėkmės TAU, mtv.lt puslapi!

ps. įdomu kiek savo idėjų į www įdėjo m. veselis? ;)

Reklama

Komentarai»

1. dendys - lapkričio 26, 2006

jus visiskai teisus. Nei informatyvu, nei stiliaus, nei aki traukianciu dalykeliu. Niekas nesudomina. Tik vat… nemeluokit mums visiems, kad neziurejot.. budamas lietuvoje, tik ir rytais leisdavot muzika butent MTV kanalu :)

anyway, su nuomone sutinku.

2. gedasg - lapkričio 26, 2006

taip jau yra dariau ;] nepirmas tu pastebejei, kažkuriame bloge dar skaičiau kad visas šitas templeitas ar mintis yra pakopintas iš kažkur jau veikiančio peidžo, nepamenu linko dabar, taigi apie dizaina net kalbos net negali būti, aišku kad internetas gerėja, greitėja, tobulėja, pinga. nu blet jomajo, nahuij tiek flasho kishti?????, kaiptik atsiverčiau dabar, net neatvertė ;] kažkoks pridurkas su pampersais ir kvadratinė galva ishkeles pirštus ‘mes jėga’ reiškiančiu simboliu ;] žodžiu bent tiek gerai kad nors muzika leidža netokio skonio kaip ju www.
ir kaip galėjo “gaumina“ pagaminti toki peidža? ar čia tik buvo toks požiūris, padarom, sumetam, pakuriam. pasėmam litus, atsisveikinam, ir lai pisasi ;]
sorry už žargonus.

3. rasucci - lapkričio 27, 2006

gaideees ;)

4. Markas - gruodžio 6, 2006

tikėkimes, kad čia tik pradinis inašas. Nes jei niekas nesikeis, manau ilgai negyvuos šis dalykas. =D


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: