jump to navigation

placebo live @ wembley arena 09/12/06 gruodžio 10, 2006

Posted by negative in mano.
trackback

DSC02591

atsigavau. buvau vakar pavargęs.. oi pavargęs.. ne tik nuo šokinėjimo tarp kėdžių, rūkymo pasislėpus visiškai nerūkomoje wembley arenoje ir žiauriai neskanaus alaus kuris dar ir nebuvo pakankamai gerai atšaldytas, bet ir nuo kelionės atgal namo iš londono..

nuvažiavus į londoną ir labai lengvai suradus wembley areną iš karto į akis krito nepaprastas fontanas. prisipažinsiu – pirmą kartą mačiau spalvotą fontaną :) tai fotkijom šitą grožį negailėdami nei šąlančių pirštų, nei fotiko kortelės atminties, nei baterijos (ko vėliau šiek tiek gailėjomės). tai va, prisifotkijom prie fontano, nufilmavau šiek tiek šito grožio mamai ir tėveliui parodyt :)
atsitraukėm nuo fontano tam kad nusipirktume alaus. jau prie angliškų kainų galvojau kad pripratau.. bet pasirodo ne. 0.33l buteliukas ne paties skaniausio alaus (tiesa sakant turbūt pigiausio ir neskaniausio) kainavo nei daug nei mažai – £3.5 ;)

išragavom po buteliuką lauke vis dar neatsižiūrėdami fontano ir surūkėm bemaž po 3 ar 4 cigaretes per 15min todėl ir tik todėl, kad wembley arenoje visiškai nerūkoma!! aš suprantu nerūkoma salėje būtų arba, vestibiuliuose, ar kavinėse esančiose arenoje.. bet visame pastate! aš manau, kad šitoj vietoj pažeidžiamos žmogaus teisės. privalėtų būti rūkomasis. arba jeigu nėra galimybių jį įrengti, kuo aš abejoju, tai nors galėtų padaryti kokį kiemelį kur žmonės į lauką išeitų parūkyti…

bet mes nebūtume lietuviai jeigu būtume buvę nerūkę 5h ;) ėjom į wc ir parūkydavom. bet labai greit, kad gaisro alarmas neįsijungtų. ;)

pasišlaistėm po areną, pagėrėme tokio paties neskanaus alaus tik pigesnio – £3.2 už 0.5l plastmasinį bokalą ir ėjom į areną..

buvau kauno halėj, buvau siemens arenoje vilniuje.. bet wembley arena užgniaužė kvapą – nerealiai didelė erdvė.

prasidėjo.

pirmoji apšildanti grupė – howling bells. kiek matė mano akys – visai graži vokalistė ;) daugiau nieko negaliu gero pasakyti apie šią grupę ;)
antroji – archie bronson outfit greičiau grojo, tai buvo kažkiek geriau nei pirmoji. muzikiniu atžvilgiu. bet vokalistas – barzdotas bičas visai nesužavėjo. ne taip kaip howling bells vokalistė ;)

pritemo.. PLACEBO!!!!!!!!

hello wembley!! how are you tonight?.. i cant hear you.. i still cant hear you.. (masinė psihozė prie scenos, nors ne ką nusileidom ir mes, sėdintys (jau tada stovintys) tribūnose).
mūsų vietos buvo pasakiškos: kairėje scenos pusėje, nelabai palubėje ir scena matėsi kuo puikiausiai. tik gal šiek tiek gaila, kad nemačiau projektorių.. nors.. ne tame esmė!! ar ne? ;)
iš iki skausmo žinomų dainų pagrojo – “every me, every you“, “special k“, “black eyed“, gal kažką praklausiau, gal kažko neužfiksavau, bet šitas tai dainavau kartu su brian molko ;)
“post blue“, “meds“, “folow the cops back home“, “because i want you“, “infra-red“… neeeeeeeeapsakomas grožis!! ;)
viskas ką grojo, taip skambėjo, kad sunku papasakoti – reikia pamatyti/išgirsti! :)

per koncertą kelis kartus teko eiti i wc parūkyti (kas padarė koncertą dar didesniu nuotykiu), bei nusipirkti dar alaus ;) nuėjau pirkti – sakau duok du alaus! ipylė.. pasižiūriu į piniginę – pinigų neturiu ;) teko bėgt už kampo prie bankomato :)
o žmonės kokie.. kartais nesuprasi – vyras ten ar moteris. o šukuosenų, o batų – kokių tik nebuvo :) fun!

nebaigėm žiūrėti koncerto – nesulaukėm bis’o pabaigos – išlėkėm gaudyt traukinio. prieš tai metro. aišku, pavėlavom į paskutinį traukinį, kuris veža namo.. tai sėdom į kitą ir atvažiavom į reading’ą – ~20 mylių nuo miestelio kur aš gyvenu. tai nuėjom į centrą, suvalgėm kebabą, ir pasigavom taxi, kuris sutiko už £35 parvežti namo.. o ką daryti? pavargęs nuo alaus, didelių įspūdžių – neturėjau jokio noro 7h (iki 8:14, kada pirmas traukinys sekmadienį važiuoja) laukti. babajus parvežė už £34, nes neturėjom £1 :) o duoti 10 ar 20 negalėjau, nes buvo sesuo pasakiusi, kad turim tik 35 iš viso :) tai va.

grįžom namo – labai norėjau kebabo dar vieno.. bet kol sesuo one.lt žiūrėjo – užmigau…

visos foto yra čia.

tiek tai mano nuotykių ir įspūdžių vakar :)

Reklama

Komentarai»

1. Misty - gruodžio 10, 2006

super.. del Placebo negaila ir paskutiniu centu atiduoti..
without you I`m nothing :) sveikinu patyrus viena is nuostabesniu ekstaziu siam sufuckintame pasaulyje :) Xxx

2. mendossa - gruodžio 11, 2006

bet tai gi tu panke barzda nusiskutai! anu greitai atsiaugint!

3. mendossa - gruodžio 11, 2006

ka gi, turiu pasigirt kad deka moiliojo telefoninio rysio ir negatyvo dosnumo, telefonu teko ir man to koncerto maza dalele isgirst ;]]

4. rasucci - gruodžio 11, 2006

nugi kaip jau sakiau, pavyyyydziu negative ;) shaunu, kad tau patiko, beje, grazios foto :)

5. negative - gruodžio 11, 2006

Misty: ačiū ačiū :) x

mendossa: nusiskutau, nes mano barzdos/galvos skutimo mašinėlė atsisako normaliai skusti, tai va taip va ir gavosi – esu be barzdos kažkiek laiko :)

rasucci: ačiū :)

6. parazite - gruodžio 12, 2006

Jomajo, zinau ta jausma, kai nueini TEN, KUR NORI ir PATIRI TAI, KO TIKIESI. :]
Sveikinimai dideliausi, isgyvenus toki nuostabiaubiaubiausia ivyki. :]]

7. negative - gruodžio 12, 2006

:)

8. LapeSnape - gruodžio 16, 2006

jooo, as sia vasara irgi patyriau ta 100 minuciu orgazma…

9. evana - gruodžio 26, 2006

atsimenu ir as pries 11 dienu patirta mental masturbation berlyne :)
gali ideti savo aprasyma i placebo.tik.lt, ten lt placebo fanai renkasi :)


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: